Поліція має захищати, а не катувати – адвокати взяли під захист постраждалу в Кагарлику

25.06.2020

25 червня 2020 адвокати взяли участь у прес-конференції жертви згвалтування у Кагарлику Нелі Погребіцької. Тетяна Козаченко і Анна Калинчук представляють інтереси потерпілої в цій справі з червня 2020 року.

«Ми надзвичайно зацікавлені в тому, щоби вся справа розслідувалася об’єктивно, неупереджено і щоби вона не була затягнута. Питання в тому, що ті посадовці, ті поліцейські, які зобов’язані захищати закон, на сьогоднішній момент можуть становити загрозу будь-якому громадянину України — що неприпустимо, — сказала під час прес-конференції адвокат, Президент АО «Юридична компанія «Капітал» Тетяна Козаченко. — Неможливо уявити, що в центрі Європи, в правовій державі щодо особи може чинитися насильство, тортури, позбавлення життя, здоров’я, моралі, честі, гідності. Це апріорі є маркова справа, яка є пріоритетною для адвокатів, і ми так само ставимо в пріоритет захист інтересів Нелі як потерпілої».

У прес-конференції також взяли участь адвокат Олена Сотник, народні депутати від «Слуги народу» Анастасія Радіна і Лада Булах, народний депутат від фракції “Голос” Олександра Устінова.

Повне відео прес-конференції:

Нагадаємо, 25 травня 2020 року Неля Погребіцька повідомила в поліцію про побиття і згвалтування, до якого причетні працівники місцевої поліції. У той же день за підозрою у її згвалтуванні та побитті були затримані двоє поліцейських Кагарлицького відділу з наступним обранням запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

АО «Юридична компанія Капітал» здійснює захист осіб в кримінальних провадженнях, представництво інтересів потерпілого, свідка, заявника, інших учасників кримінального провадження; захист інтересів клієнта під час обшуку, тимчасового вилучення майна, інших слідчих та процесуальних дій; консультування з питань кримінальногоправата інші юридичні послуги в сфері кримінального права та процесу.