fbpx

Наша команда є адвокатами «COMIC CON UKRAINE 2021»

06.09.2021

Наша команда є адвокатами  «COMIC CON UKRAINE 2021» – найбільшого фестивалю фан-поп культури в Україні, якій відбувся  04-05 вересня 2021, на Арт-заводі «Платформа».

Адвокати Юридичної компанії «Капітал» Тетяна Козаченко, Анна Калинчук та Микита Горгіладзе надали правову допомогу у  проведенні заходу, на який фанати чекали 2 роки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що команда Юридичної компанії «Капітал» захистила інтереси організаторів заходу «COMIC CON UKRAINE» під час спроби заборонити проведення фестивалю, що становило предмет цікавої справи в сфері інтелектуальної власності та авторських прав.

Фестиваль любителів косплею, фільмів, серіалів, коміксів, комп’ютерних та настільних ігор, музики, танців, зірковими гостями якого стали Марк Дакаскос, Наталія Тена, Анна Шаффер, Гелена Манковська та Річард Морган, тривав два дні та зібрав «під одним дахом» понад 40 000 шанувальників однієї з найочікуваніших подій цього літа.

Відвідувачі, з поміж іншого, мали змогу поспілкуватися зі світовими зірками, поставивши свої запитання та почути змістовні й емоційні відповіді, показати широкому загалу свої костюми та перевтілення, над якими працювали довгий час, послухати наживо виступи музичних гуртів, придбати відповідну атрибутику та відчути себе частиною віртуального світу.

 

Ми раді сприяти таким масштабним заходам і чекатимемо наступного року, щоб знову доєднатися до команди організаторів «COMIC CON UKRAINE».